Medová detoxikačná masáž
15€ / 20 min.

Pri tejto masáži terapeut pracuje s mierne teplým medom, ktorý masážnymi hmatmi nanáša na telo. Med vďaka svojej detoxikačnej schopnosti dokáže vytiahnuť z povrchových vrstiev pokožky toxíny a tak ju prečistiť. Vďaka vysokému obsahu vitamínov a minerálov v mede, zostáva pokožka po procedúre veľmi jemná a zároveň pružná. Pre maximálne využitie účinkov medu Vám doporučujeme sprchovať a kúpať sa najskôr po troch hodinách po procedúre.

Manuálna lymfodrenáž
40€ / 90 min.

Manuálna lymfodrenáž je súbor špeciálnych hmatov orientovaných na lymfatický systém. Hmaty vykonávané stláčaním kože a podkožia majú kruhový a špirálový charakter a pomalú frekvenciu. Ovplyvňuje sa tak povrchový lymfatický systém a uzliny. 

Aplikáciou špeciálnych hmatov lymfu dopravíme do veľkých zberných ciev /angulus venosus/, kde ústi lymfatický systém do krvného riečišťa.

Manuálna lymfodrenáž má za úlohu celkovú detoxikáciu tela, vďaka obnovením alebo zrýchlením prúdenia lymfy. Vplyvom lepšieho prúdenia dochádza k precíznemu selektovaniu bielych krviniek. Ďalšou z úloh lymfatickej masáže je zvýšenie imunity a redukcia opuchu. Ďalej uvoľňuje migrénu a zmierňuje tvorbu celulitídy.

Estetické formovanie postavy - Body basic
50€ / 120 min. 450€ / 10 x 120 min.

Cieľom je estetické formovanie postavy, redukcia a zlepšenie  stavu celulitídy . Pôsobením tejto techniky dosiahneme zlepšenie prekrvenia hlbšie uložených tkanív a súčasne regenerujeme pokožku. Silné prekrvenie je spojené s aktiváciou procesu látkovej výmeny, prináša so sebou aj odbúravanie tukov a odvádzanie prebytočnej vody z tkanív. Hlavným cieľom a účinkom tejto masáže je zoštíhlenie organizmu človeka, kde na častiach tela (hrudník, pás, boky, stehná, lýtka, paže) individuálne dochádza k úbytku objemu.  Taktiež dochádza aj k úbytku na váhe.

Účinky na celkový zdravotný stav človeka: Pôsobíme na krvný obeh – na výživu, na odplavovanie škodlivých toxických látok, splodín látkovej výmeny. Zlepšíme metabolizmus, tým sa zlepší celkový zdravotný stav človeka.

Účinky na kožu: Používaním masážneho prostriedku - oleja určeného špeciálne na tento účel, zostane koža hydratovaná, príjemná, vláčna.

Účinky na celulitídu: Pôsobením masážnych hmatov presne zoradených v tejto technike s kombináciou špeciálnych masážnych prostriedkov sa pôsobí na lymfatický obeh, podkožné tukové tkanivo, kožu, a tým sa dosahujú veľmi dobré výsledky v boji proti celulitíde.

Športová masáž
24€ / 30 min. 35€ / 60 min.

Je efektívny spôsob prevencie zranení pri športe a  účinná metóda zvyšovania výkonnosti. Pri cvičení svaly produkujú odpadové látky napr. kyselinu uhličitú a kyselinu mliečnu. Počas intenzívneho tréningu sa vytvárajú oblasti hĺbkového napätia a stuhnutosti, ktoré bývajú zdrojom zranení.

Masáž zlepšuje prúdenie krvi vo svaloch a prospieva lymfatickému systému. Lepšia cirkulácia udržuje kondíciu svalov, pretože sa znásobuje látková výmena - prívod kyslíka a bunkovej výživy do svalov a odbúravanie odpadových látok.

Celotelová relaxačná masáž
22€ / 30 min. 33€ / 60 min. 44€ / 90 min.

Skutočne účinná masáž celého tela, ktorá dokáže odstrániť napätie vo svaloch aj v mysli.  Táto procedúra je osobne orientovaná a tak si klient pred masážou vyberie oblasť tela, na ktorú sa má terapeut zamerať.

Indická masáž hlavy
23€ / 30 min.

Táto masáž veľmi jemne stimuluje nervové zakončenia na pokožke hlavy, podporuje cirkuláciu krvi a tým pomáha zmierniť bolesti chrbta a šije. Okrem toho však pôsobí na celé telo mimoriadne upokojujúco a uvoľňujúco, vďaka čomu sa po nej budete cítiť oddýchnutí a plní energie.

Breussova masáž
20€ / 35min + 10min zábal

Je to jemná manuálno-energetická masáž v oblasti chrbtice, vďaka ktorej sa uvoľnia telesné aj duševné bloky. Používa sa ľubovníkový olej, ktorý má schopnosť preniknúť do hlbokých štruktúr, a tak uvoľniť svalstvo a regenerovať medzistavcové platničky. Blahodarne pôsobí aj na nervový systém.

Breussovou masážou chrbtice sa odďaľujú stavce od seba, aby platnička mala dostatok miesta. Jemnými hmatmi sa postupne aplikuje ľubovníkový olej. Tým sa dosiahne „nabobtnanie“ medzistavcových platničiek a uvoľnenie nervov.

Odporúča sa na:

  • uvoľnenie fyzických, psychických a energetických blokov
  • uvoľnenie a regeneráciu medzistavcových platničiek
  • zmiernenie svalovej nerovnosti
  • jemné odblokovanie stavcov
  • vyrovnanie celkovej statiky organizmu
  • prevenciu ochorenia chrbtice
  • je vhodná aj pre starých ľudí

Termín masáže si môžete dohodnúť priamo u nás na recepcii fitness centra alebo na tel.č. 0911 191 899.